hakkimizda

 

showroomYenilikçi bir firma olan GÜÇLÜ MAKİNE JENERATÖR, Ağrı ilinde jeneratör satış ve servisi, hırdavat malzemeleri satışı ve servisi, sondaj makinaları satışı ve servisi konularında Showroom'u ve servis atölyesinde çalışan yaklaşık 10 kişilik bir ekiple hizmet vermektedir.

Güçlü Makine Jeneratör konusunda uzmanlaşmış, kaliteli ürünler üreten fabrikaların Ağrı ili yetkili bayii ve servisliğini almıştır ve Ağrı ilinde değerli halkımızın hizmetine sunmuştur.

Başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en önemli payın çalışanlara ait olduğuna inanmaktadır ve çalışanlarını en değerli varlığı olarak görmektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen organizasyonda İnsan Kaynakları Politikası, yaratıcılığı ve takımçalışmasını destekleyen bir anlayışla yapılanmıştır.

GÜÇLÜ MAKİNE JENERATÖR  İnsan Kaynakları vizyonu;çalışanlarının maddi ve manevi anlamda beklentilerini karşılamak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve iş verimliliklerini arttıracak etkili insan kaynakları sistemi oluşturmaktır.

Elektrikli el aletleri konusunda,  teknolojiyi takip  köklü tedarikçi zincirimiz sayesinde siz müşterilerimiz ile elektrikli el ürünlerini buluşturuyoruz.